Aktualności

1 sierpnia zapraszamy na weekendowy turniej CEZAR Golf Champions League 2020.

Koleżanki i Koledzy Golfiści,

Zapraszamy w sobotę  1 sierpnia na weekendowy turniej CEZAR Golf Champions League 2020.

Będzie to drugi z cyklu turniejów weekendowych rozgrywek CEZAR Golf CL z konkursami nearest to the pin oraz longest drive, podczas których wręczane będą medale turniejowe dla najlepszych w turnieju w kategoriach Brutto i 4 grupach HCP (0-12, 12-18, 18-24, 24-54) a zwycięzcy konkursów otrzymają medale i nagrody.

Program turnieju :

Start godz 9::30 w 4 osobowych grupach

Zapisy :  w recepcji Domu Klubowego, telefonicznie 12 281 91 70 lub na stronie PZG w zakładce „Turnieje”

Zapisy najpóźniej do godziny 12:00 w przeddzień turnieju.

Opłaty:

Członkowie RKG&CC- 70zł( pakiet startowy, lunch i opłata turniejowa).

Goście 220zł – w tym greenfee pakiet startowy, lunch, opłata turniejowa.

Bezpośrednio po turnieju zostaną też wręczone statuetki turniejowe i nagrody dla Mistrzów Miesiąca Czerwca w kategoriach; Brutto, Netto i Grand Prix.

Wyniki tego turnieju zaliczone będą również do rankingów o Mistrzostwo Miesiąca Lipca w kategoriach; Brutto, Netto i Grand Prix oraz do klasyfikacji głównych w całosezonowych Mistrzostwach Pola, Kraju i międzynarodowej Ligi w kategoriach; Brutto, 4 grupach HCP (0-12, 12-18, 18-24, 24-54) i Grand Prix.

Począwszy od miesiąca lipca, w ramach rozgrywek ligowych, obok cotygodniowych, wtorkowych rund turniejowych, raz w miesiącu będzie rozgrywany turniej z konkursami, trofeami i nagrodami.

Dla Mistrzów każdego Miesiąca Brutto, Netto i Grand Prix na naszym polu przygotowaliśmy statuetki turniejowe i nagrody, a dla Mistrzów sezonu, obok trofeów i innych nagród, 3 dniowy turniej wyjazdowy z góralską biesiadą i noclegiem w górskim hotelu „Pod Wulkanem”***.

Szczegóły na www.cezargolf.com

Zapraszamy do gry i dobrej zabawy !