Aktualności

12.10.2019 ZAPRASZAMY na XIV Royal Kraków Open

Szanowni Golfiści,

12 października 2019r. zapraszamy na XIV Royal Kraków Open!

Udział w tym turnieju mogą wziąć wszyscy gracze początkujący, doświadczeni oraz członkowie PGA Polska.

Po turnieju zapraszamy na spotkanie z właścicielem pola podsumowujące sezon 2019r.

 

firma M-Cars MINI zagości w Royal Kraków Golf & Country Club i zaprasza wszystkich uczestników turnieju XIV Royal Kraków Open na jazdy próbne, które będzie można odbyć na miejscu tymi fascynującymi maszynami.

Specjalnie dla smakoszów kawy  firma DARVEA – PALARNIA KAWY z Tarnowa .będzie serwować  pyszną kawę i opowie jak wygląda podróż od ziarenka do małej czarnej. Postara się  także odpowiedź na każde nurtujące  pytanie! Kawa jest znana od setek la, ale z nami odkryjecie ją na nowo. www.darvea.pl

Dla ZWYCIĘZCÓW sponsorzy przygotowali fantastyczne nagrody.

 

SPONSORZY NAGRÓD:

Firma M-Cars MINI ufundowała nagrody dla zwycięzców turnieju. Są to weekendy z wybranym samochodem MINI.

Agencja Usług Przewodnickich  i Turystycznych ”Renesans”– zaprasza na spacer z licencjonowanym przewodnikiem po zaułkach Krakowa.

 

firma DARVEA – PALARNIA KAWY –Przygotowała  kawowe niespodzianki.

ANIKINO- voucher dla zwycięzcy na dziecięce wyjątkowe urodziny

Program Turnieju:

Format gry: 18 dołków

Stroke play brutto – kat Professionals , kat Amatorzy

Stableford netto – kat 0,0-36, kat 36-54

 

Professionals i amatorzy z HCP 0- 13,6 grają z Białych Tee

Wyniki turnieju będą miały wpływ na HCP

Końcowa klasyfikacja dotyczy graczy z oficjalnym HCP

Wpisowe dla członków RKG&CC 60zł (w tym pakiet startowy, lunch i opłata turniejowa).
Green fee turniejowe dla pozostałych graczy 200zł (w tym pakiet startowy, lunch i opłata turniejowa).

Rejestracja  telefoniczna 12 281 19 70 lub w recepcji klubu do dnia 11.10.2019 do godz. 14:00

Lista startowa będzie dostępna na www.krakowgolf.pl  w piątek 11.10.2019 od  ok.  godz. 18:00

Informacje o sponsorach :

Dealer M-Cars

 

Dealer M-Cars to firma, która od pokoleń pielęgnuje tradycje motoryzacyjne. Z sukcesami funkcjonuje na rynku już od 25 lat. M-Cars to obecnie dwa salony: w Libertowie i w Krakowie.  Salon przy ul. Góra Libertowska 14 oferuje klientom kompletną ofertę samochodów BMW oraz MINI, wraz z pełną obsługą serwisową. M-Cars doskonale rozumie, że MINI to więcej niż samochody, to styl życia.

MINI Cooper to pojazdy będące ikoną stylu i na wskroś miejska marka. Z sukcesami zdobywa serca indywidualistów od 1959 roku. Dewizą MINI jest dostarczanie maksymalnych doznań na minimalnej przestrzeni.  Już 12 października firma M-Cars MINI zagości w Royal Kraków Golf & Country Club i zaprasza wszystkich uczestników turnieju XIV Royal Kraków Open na jazdy próbne, które będzie można odbyć na miejscu tymi fascynującymi maszynami.

Dodatkowo, firma M-Cars MINI ufundowała nagrody dla zwycięzców turnieju. Są to weekendy z wybranym samochodem MINI.

Poza tym podczas wydarzenia będzie także możliwość wylosowania atrakcyjnych gadżetów marki MINI.

Agencja Usług Przewodnickich i Turystycznych „Renesans”

działa nieprzerwanie od 1991 r jako specjalistyczne biuro zajmujące się obsługą grup i turystów przyjeżdżających do Krakowa oraz organizacją i prowadzeniem specjalistycznych kursów dla kandydatów na przewodników po Krakowie.

W swojej ofercie Agencja Renesans szczególna uwagę kładzie na zapewnienie wysokiej jakości usług przewodników i pilotów realizujących programy turystyczne. Współpracujący z nami przewodnicy i piloci posiadając wszelkie licencje, certyfikaty i uprawnienia wyróżniają się przygotowaniem merytorycznym oraz doskonałą znajomością języków obcych. Pozwala to nie tylko oferować usługi standardowe, ale również zaspokajać życzenia turystów dot. specjalistycznych programów pobytu w Krakowie. www.renesans.krakow.pl

ANIKINO

Zapraszamy dzieci z rodzicami do wspólnej zabawy w CAŁOROCZNEJ SALI ZABAW DLA DZIECI. Na dzieci czekają tu wyjątkowe atrakcje m. in.: baseny z piłeczkami, trampoliny, zjeżdżalnie, podesty, ścianki wspinaczkowe, domki, samochodziki.

Rodziców zachęcamy do organizacji urozmaiconych urodzin dzieci na terenie Anikino. W specjalnie dostosowanych salkach urodzinowych Twoje dziecko przeżyje niezwykłe chwilę, aktywnie spędzi czas oraz uczci swój najważniejszy dzień w roku. Do wyboru jest aż pięć salek urodzinowych, każda wyróżniająca się oryginalną atmosferą wprowadzającą gości w fantastyczny bajkowy świat.  Twoje dziecko jest fanem Krainy Lodu, uwielbia dinozaury, marzy o podróżach kosmicznych, fascynuje je tajemniczy świat dzikich zwierząt, a może marzy o balu godnym księżniczki? W Anikino możemy spełnić te marzenia! Decydując się na opcję z animatorem zapewniasz swojemu dziecku wspaniałą zabawę i profesjonalną opiekę.

Dla grupy szkolnych i przedszkolnych przygotowaliśmy IMPREZY TEMATYCZNE. Z pośród wszystkich scenariuszy wybierzcie ten, który interesuje Was najbardziej i przygotujcie się na wspaniałą przygodę. Zapraszamy na spotkania z Lajkonikiem podczas imprezy Krakowskiej, odwiedziny na biegunie północnym w poszukiwaniu Świętego Mikołaja, grupę starszaków z przedszkoli zapraszamy na uroczyste Absolutorium Przedszkolaka, a pierwszoklasistów na integracyjne zabawy podczas imprezy „poznajmy się”. Ostatnio wiele grup zorganizowanych korzysta z naszych nowości! Imprezy Cyrkowe z pokazem Magicznym lub Naukowe z pokazem chemicznym są chętnie wybieraną opcją zabawy szkolnej lub przedszkolnej. Spragnionych zabawy zapraszamy również na pozostałe nasze imprezy: piracką, indiańską, królewską, kosmiczną i wiele innych.

Starsze dzieci zapraszamy na WAKACJE Z ANIKINO:  PÓŁKOLONIE – letnie i zimowe, od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 17.00, z wyżywieniem, opieką Animatorów, ubezpieczeniem, licznymi konkursami i ciekawymi wycieczkami oraz  LETNISKO – w okresie wakacji 5-cio dniowe, przygodowe wyjazdy dla dzieci po za Kraków. Od 2015 roku na wakacje w mieście zapraszamy także maluchy od 3 roku życia. Półkolonie Malucha!

Anikino zachęca również do udziału w DNIU WOLNEJ SZKOŁY – cały dzień gier i zabaw z Animatorami w Anikino w dni wolne od lekcji, np. pomiędzy świętami oraz BAŚNIOWYCH NOCACH – niezwykłe, pełnych magii i zabawy nocnych zajęciach przeprowadzanych  na terenie ANIKINO.

Dla amatorów kosmicznych podróży zorganizujemy POKAZY W PLANETARIUM – przygotowaną specjalnie dla dzieci niezwykle pasjonującą prezentacja Układu Słonecznego i konstelacji gwiezdnych za pomocą  przestrzennych cylindrów oraz slajdów wewnątrz przenośnej kopuły Planetarium.

Bal karnawałowy, przedstawienie, akademia – na te i wiele innych okazji mamy kostiumy w naszej największej w Krakowie, całorocznej Wypożyczalni Strojów Karnawałowych.