Aktualności

Obwieszczenie Króla Kurkowego A.D. 2018

Szanowni Golfiści ,

W roku A.D. 2018  tytuł Króla Kurkowego zdobył nasz miły golfista Zbigniew Wolfram, dzięki któremu otrzymaliśmy informacje o balu organizowanym przez krakowskie Bractwo Kurkowe:

Mam przyjemność poinformować Państwa, że w dniu 19 stycznia 2019 r. w Kopalni Soli „Wieliczka” odbędzie się kolejny, doroczny Bal Królewsko – Marszałkowski Towarzystwa Strzeleckiego Bractwo Kurkowe w Krakowie.

Na balu odbędzie się aukcja charytatywna, którą Bractwo Kurkowe przeprowadza na rzecz Fundacji Dorastaj z Nami. Fundacja Dorastaj z Nami zajmuje się przede wszystkim tzw. „Dziećmi Bohaterów” (tj. osób, które zginęły na służbie – żołnierzy, policjantów, strażaków, ratowników itp.).

W związku z powyższym przesyłam informację / zaproszenie dot. Balu Królewsko-Marszałkowskiego, wraz z wszelkimi potrzebnymi informacjami (data, miejsce, cena itp.). Gorąco zachęcam Państwa do udziału najlepiej w jak najszerszym gronie (stoliki są 10 osobowe).

Cena biletu 400zł.

Rezerwacja  miejsca możliwa wyłącznie po zapłaceniu ceny za bilet gotówką w siedzibie Bractwa ( ul. topolowa3, 31-512 Kraków) lub przelewm bankowym rachunek bankowy bractwa:

81 2490 0005 0000 4600 7374 1957

W trakcie balu odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz Fundacji Dorastaj z Nami.

 

Zapraszamy

Towarzystwo Strzeleckie

Bractwo Kurkowe w Krakowie