SYMULATOR

Zapraszamy do Domu Klubowego Royal Kraków Golf & Country Club gdzie uruchomiliśmy najnowszej generacji  analizator golfowy  GC QUAD  renomowanej firmy Foresight.

Dzięki zaawansowanej technologii obrazowania i ogromnej mocy procesora  jest to najbardziej precyzyjne i wszechstronne urządzenie do analizy swingu oraz  uderzeń jakie jest dostępne na rynku światowym.

GC QUAD  dostarcza dane, które są niezbędne do zrozumienia fizyki swingu golfowego np. płaszczyzna zamachu (swing plane), rotacje (spins),  kąty wznoszenia i lądowania (Launch angle, Descend angle), trajektoria lotu piłki.

Lekcje lub trening z wykorzystaniem analizatora golfowego GC Quad oprócz wizualizacji lotu piłki udostępnia szereg istotnych informacji o jakości uderzenia golfowego w czasie rzeczywistym.

Są to między innymi prędkości piłki, główki kija, kąty wznoszenia i lądowania piłki .

Rotacje wsteczną i boczne pokazywane są natychmiast po uderzeniu.

Pokazywane parametry pozwalają trenerowi dokładnie  zanalizować składowe wykonanego swingu.

Zaawansowanemu graczowi pozwolą udoskonalić detale prawidłowego uderzenia.

GC Quad to również najbardziej innowacyjne w świecie urządzenie do nauki puttowania w warunkach naturalnych na greenie.

Nasz sprzęt doskonale nadaje się do rozpoczęcia przygody z golfem dla poczatkujących,  jak i dla graczy zaawansowanych oraz grających zawodowo, którzy umiejąc odczytać dostarczone dane sa w stanie poprawić słabszy element swingu lub gry.