Szanowni Golfiści,
uprzejmie informujemy, że w dniu rozgrywania turnieju golfowego obowiązuje zakaz wchodzenia na pole golfowe dla osób niebiorących udziału w turnieju przed rozpoczęciem rozgrywek . Ograniczenie to ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz sprawnego przebiegu zawodów.
Jedyną możliwością korzystania z pola przez osoby spoza turnieju jest czas po oficjalnym zakończeniu rozgrywek i zwolnieniu pola przez organizatora.
Prosimy o respektowanie powyższych zasad i dziękujemy za wyrozumiałość.

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom turnieju! ⛳
