Trenerzy

Head Pro Wiesław Klima
mobile: +48 510 588 510
wkgolf@me.comPGA Qualified Golf Trainer

Po kilkunastu latach fascynacji golfem amatorskim w USA, pasja do tej dyscypliny przekształciła się w sposób na życie.
Moja kariera nauczycielska oraz przynależność do PGA Polska trwa nieprzerwanie od ponad 20 lat. Po doświadczeniach zdobytych podczas licznych szkoleń PGA, wieloletnim stażu w obcowaniu z golfem oraz 20-sto letnim nauczaniu, staram się zaszczepić początkującym golfistom ducha tej pięknej gry. Początkującym zapewniam znakomitą zabawę podczas zajęć, a tym już bardziej doświadczonym – rozwinięcie umiejętności. Zapraszam serdecznie.

CENNIK WIESŁAW KLIMAPro Michał Karczmarczyk
mobile: +48 500 062 430
karczmargolf@gmail.comFully Qualified Golf Professional
Członek i reprezentant Kadry Narodowej w latach 2007-2014
Magister Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

Moja przygoda z golfem zaczęła się w wieku 6 lat. Już jako 12 latek zostałem członkiem Kadry Narodowej Juniorów, gdzie miałem okazję trenować pod okiem najlepszych trenerów w kraju, a także uczestniczyć w najważniejszych zawodach golfowych w Europie. Obecnie jako trener dzielę się nabytą przez lata wiedzą i doświadczeniem by pomóc każdemu osiągnąć jak najlepsze wyniki oraz radość z gry.

CENNIK MICHAŁ KARCZMARCZYKPro Mateusz Gorczyński
mobile: +48 507 031 737
PGA Qualified Golf Trainer

Swoją pasję do golfa odkryłem w wieku 13 lat, gdy w sąsiedztwie wybudowano pole golfowe. Sport ten, jak żaden inny, zachwycił mnie swoją elegancją oraz nieustannym nakłanianiem do dążenia do perfekcji. Po wielu latach treningu i sukcesów sportowych, jako ukształtowany już golfista, dołączyłem do PGA Polska.
Golf jest połączeniem sprawności fizycznej oraz mentalnej i to na tych aspektach bazuję podczas swoich lekcji.