Zielony Karnet

Pakiet 20 gier „Zielony Karnet”

Regulamin

 

Pakiet 20 gier „Zielony Karnet” ( 20 wejść na 18 dołkowe pole RKG&CC) w cenie 1400zł jest przeznaczony wyłącznie dla początkujących graczy, którzy egzamin na Zieloną Kartę  zdali w sezonie  2023 lub 2024 .

„Zielony Karnet”  może być wykupiony tylko w jednym sezonie golfowym i jest wyłącznie jednorocznym  przywilejem golfistów, którzy rozpoczynają przygodę z tym pięknym sportem.

W ciągu sezonu ilość „ZIELONYCH KARNETÓW”  dla danego golfisty nie jest ograniczona,

– Uprawnienia wynikające z posiadania „ZIELONEGO KARNETU” nie mogą zostać przekazane osobom trzecim. Są one imienne i przeznaczonego dla konkretnego gracza.
„Zielony Karnet” jest ważny do końca danego sezonu.

Posiadacze „‘Zielonego Karnetu” proszeni są o

– Rezerwację tee time, wyłącznie przez stronę PZGEagle  oraz zgłoszenie rozpoczęcia gry w recepcji Domu Klubowego.
– Brak rezerwacji skutkuje koniecznością uiszczenia opłaty green fee
– Rozpoczęcie gry jest równoznaczne z wejściem na pole bez względu na ilość rozegranych dołków  1 wejście = 1 runda = od 1 do 18dołków.
Zagranie w danym dniu od 1 do 18 dołków jest  jedną rundą. W przypadku  kontynuacji  gry po jednej grze 18 dołkowej   należy zgłosić w recepcji jako kolejną rozgrywaną rundę  ( 9-cio lub 18-dołkową))
– Aby uwzględnić rundę z karnetu w rozgrywkach  turniejowych, należy zgłosić fakt posiadania „Zielonego Karnetu” przy wpłacie opłaty turniejowej w kasie Domu Klubowego.

Osoby korzystające z Zielonego Karnetu w trakcie korzystania z wykupionych rund korzystają z żetonów w promocyjnej  cenie 12 zł .

ŻYCZYMY MIŁEJ GRY