XV Royal Kraków Open

Szanowni Golfiści,

03 października 2020r. zapraszamy na XV Royal Kraków Open!

Udział w tym turnieju mogą wziąć wszyscy gracze początkujący, doświadczeni oraz członkowie PGA Polska.

SPONSORZY NAGRÓD:

Marka Dobrowolscy  Zaprasza na uczt grillową . Firma ta  od prawie trzech dekad przywodzi na myśl wyśmienity smak, który łączy przy stołach pokolenia zarówno na co dzień jak i od święta.

Hotel Willa Pod Skocznią  w Zakopanym przygotowała Voucher na nocleg ze śniadaniem w malowniczych Tatrach .

Agencja Usług Przewodnickich  i Turystycznych ”Renesans”– zaprasza na spacer z licencjonowanym przewodnikiem po zaułkach Krakowa.

Galeria Kolekcjoner  znajdująca się w Krakowie przy  ul Czarnowiejskiej  13 przeznacza  na nagrody dwie grafiki : Piotra Pasiewicza oraz Pauliny Antolak -młodej zdolnej graficzki.

Sklep online www.pilkigolfowe.pl sponoruje piłki w konkursie Nearest To The Pin 

W czasie trwania naszego turnieju będziecie Państwo również mogli zapoznać się z ciekawą ofertą inwestycyjną prezentowaną przez Bank Citi Handlowy.

Dla osób, które skorzystają z tej oferty, Bank Citi Handlowy ufunduje vouchery w kwocie 2 000 PLN na zakup sprzętu golfowego marki Wilson.

Otrzymany Vaucher będzie można zrealizować w sklepie Pro Shop na terenie naszego pola golfowego.

Format gry: 18 dołków

Stroke play brutto – kat Professionals , kat Amatorzy

Stableford netto – kat 0,0-36, kat 36-54

Professionals i amatorzy z HCP 0- 10,0 grają z Białych Tee

Wyniki turnieju będą miały wpływ na HCP

Końcowa klasyfikacja dotyczy graczy z oficjalnym HCP

Wpisowe dla członków RKG&CC 70zł (w tym pakiet startowy, lunch i opłata turniejowa).
Green fee turniejowe dla pozostałych graczy 230zł (w tym pakiet startowy, lunch i opłata turniejowa).

Rejestracja  na PZGolf lub telefoniczna 12 281 19 70 do dnia 02.10.2020 do godz. 11:00

Lista startowa będzie dostępna na PZGolf  w piątek 02.10.2019 od  ok.  godz. 17:00

Informacje o sponsorach :

Marka Dobrowolscy od prawie trzech dekad przywodzi na myśl wyśmienity smak, który łączy przy stołach pokolenia zarówno na co dzień jak i od święta.

Dobrowolscy to w 100% polskie, rodzinne przedsiębiorstwo. Bazując na wiedzy i 30-letnim doświadczeniu firma potrafi łączyć nowoczesne technologie z wiernością tradycji. Kierunek rozwoju firmy oparty jest w głównej mierze na potrzebach rynku, które są wyznaczane przez trendy żywieniowe w Polsce. Dlatego też oferta w dużym zakresie oparta jest na tradycyjnych recepturach i polskim mięsie bo polskie oznacza najlepsze.

Wiodące marki produktów firmy to „Polskie Rarytasy”, „Tradycyjnie Wędzone”, „Bracia Dobrowolscy”, „Podkarpackie Specjały” czy „Kukuryku” – wszystkie tworzone w oparciu o tradycyjne sposoby produkcji wędlin, które zapewniają konsumentom wysoką jakość produktów z segmentu Premium.

By dostosować się do potrzeb rynku i sprostać oczekiwaniom konsumentów zakład ciągle inwestuje w rozwój własnej infrastruktury, park maszynowy i załogę. Istotną rolę odgrywa również pozyskanie dobrego surowca z własnego skupu, uboju i rozbioru, co przekłada się na oczekiwaną jakość gotowego produktu. Jako zakład zlokalizowany na czystym i ekologicznym Podkarpaciu, nie pozostajemy obojętni również na aspekty środowiska. Elektrownie wiatrowe to jedno z rozwiązań proekologicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszego polskiego konsumenta zebraliśmy najlepsze przepisy na wyśmienite polskie wędliny premium tworząc tym samym markę Polskie Rarytasy.  Najlepsze mięso od lokalnych hodowców i szczypta regionalnych smaków z różnych rejonów Polski.

5 produktów polecanych:

  • Szynka z Wadowic ok 1,5 kg, pakowanie MAP
  • Kruchutka podsuszana od braci ok 1 kg, opakowanie MAP
  • Kiełbaski białe ok 0,5kg, pakowanie MAP
  • Pierś pieczona ok 1,5kg , pakowanie MAP
  • Szynka rarytas ok 1,7 kg, pakowane MAP

Agencja Usług Przewodnickich i Turystycznych „Renesans”

działa nieprzerwanie od 1991 r jako specjalistyczne biuro zajmujące się obsługą grup i turystów przyjeżdżających do Krakowa oraz organizacją i prowadzeniem specjalistycznych kursów dla kandydatów na przewodników po Krakowie.

W swojej ofercie Agencja Renesans szczególna uwagę kładzie na zapewnienie wysokiej jakości usług przewodników i pilotów realizujących programy turystyczne. Współpracujący z nami przewodnicy i piloci posiadając wszelkie licencje, certyfikaty i uprawnienia wyróżniają się przygotowaniem merytorycznym oraz doskonałą znajomością języków obcych. Pozwala to nie tylko oferować usługi standardowe, ale również zaspokajać życzenia turystów dot. specjalistycznych programów pobytu w Krakowie. www.renesans.krakow.pl